Elis

Şişli

Yaş
26
Boy
166
Kilo
58
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Esmer

Şişli Avrupa yakasından arkadaş Elis

Daha önce hiç yaşamamış olacağınız en mutlu özel zamanların olmuş olduğu ve en güzel sohbetlerin hakim olmuş olduğu arkadaşlık adı altında bir görüşme programı arayışında iseniz, o zaman en doğru "Şişli escort" olarak "refakat eden bayan" profil adresine hoş geldiniz.

Adım Elis, İstanbul Avrupa yakası Şişli ilçesinden burada bulunuyorum. Bu yüzden, Şişli ilçesinde oturan yada farklı sebeplerden dolayı bulunmuş olan siz değerli beyefendiler tarafından belirlenmiş olan iş gereği yada bir çok plan programınıza refakat etmekten büyük mutluluk duyarım.

Yukarıda yer almış olan bilgilerim ve bilgilerimin tarifi olmuş olan resimlerim %100 bana aittir. Kesinlikle, bilgilerimin dışında bir başka refakat eden bayan arkadaş ile görüşmemiş olacağınızın garantisini, tarafınızdan belirlenmiş olan görüşme programınızda bir başka bayan arkadaşın refakat etmiş olduğunu düşünürseniz, o zaman görüşme programını iptal etme lüksünde siniz.

Böylelikle, bu şekilde bilgilerimin tamamen bana ait olmuş olduğun garantisini veriyorum. Yalnız, kılık kıyafetine önem veren ve her konuda olgun düşünen beyefendi kriteri dışında bakımsız ve ne istediğini bilmeyen beyler ile görüşme programı içerisinde olursam ve benimde, arkadaşlık adına gerçekleşen programı iptal etme ihtimalini belirtirim. Detaylı bilgi için, bana telefon adresimden, ulaşabilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, en güzel haftalar sizlerin olsun.

Yorumlar