Deniz

Şişli

Yaş
23
Boy
163
Kilo
51
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Buğday

Şişli Avrupa yakası esmer güzel Deniz

İstanbul'un en nezih ilçelerinden olmuş olan Avrupa yakası Şişli'den herkese en içten selamlarımı yolluyorum. İsmim Deniz, İstanbul Kadıköy ilçesinden ve siz değerli beylerin tarafından gerçekleşmiş olacak iş gereği yada bir çok plan programınıza "Şişli escort" olarak ve arkadaşlık adına "refakat" edebilmiş olmuş olduğumdan dolayı ve bu yüzden, bu profil sayfasını açıyorum.

Yukarıda yer almış olan ve incelemiş olduğunuz bilgilerim ve bilgilerimi temsil eden resimlerim %100 bana aittir. Bu resimlerim, yakın zaman tarihinde ve farklı ortamlarda çekilmiştir. Kesinlikle, bir başka yerde görmemiş olacağınız resimlerimden ve bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz.

Tarafınızdan gerçekleşmiş olacak ve Şişli'de olmuş olan bir çok programınıza en az bir yada iki saat öncesinden randevu şeklinde ve refakat ediyorum. Benim ile gerçekleştirmiş olacağınız ve tarafınızdan belirlenen arkadaşlık adına görüşme programı hakkında yada diğer detaylı bilgi için, bana dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Sevgilerim ile, mutlu günler dilerim.

Yorumlar