Selma & Aysu

Kadıköy

Yaş
29
Boy
170
Kilo
60
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Kahve
Ten Renk
Buğday

Kadıköy İstanbul samimi bayanlar Selma & Aysu

Herkese en içten duygu ve selamlarımızı yolluyoruz. Biz Kadıköy ilçesinde oturan iki samimi arkadaş Selma ve Aysu.

Burada bulunmamızın sebebi, siz değerli beyler tarafından ve Kadıköy ilçesinde gerçekleştirmiş olduğunuz bir çok özel programınızda Kadıköy escort bayanlar olarak yalnızlığınıza bir kaç saatliğine refakat etme amacıyla bu profil sayfasını açmış bulunuyoruz. Bu güzel profil sayfası sayesinde ve bizim gibi samimi dost arkadaşlar ile tanışmaktan büyük mutluluk duyarız.

Şuanda incelemekte olmuş olduğunuz profil sayfası, tamamen bilgilerimiz ve yakın zaman tarihine ait olan resimlerimiz ile yüklüdür. Bu bilgilerimiz ve yakın zaman tarihinde olan resimlerimiz dışında ve bir başka bayan arkadaşlarla kesinlikle görüşmeyecek siniz. Şayet, olası bir durumda ve bilgilerimizin dışında başka bayan arkadaşlarla görüşme programı içerisinde olmuş olduğunuzu düşünürseniz, o zaman arkadaşlık adına ve bizimde dahil olmuş olduğumuz görüşme programınızı iptal etme lüksüne sahipsiniz. Yalnız, aramış olduğumuz kılık kıyafetine önem gösteren ve en önemlisi kadın ruhundan anlayan beyefendi kriterleri dışında bakımsız ve kadın ruhundan kesinlikle anlamayan beyler ile arkadaşlık kurmuyoruz. Böylelikle, bu beylerle ile kesinlikle görüşme programı gerçekleştirmediğimiz den dolayı ve taraflarından gerçekleşen programları iptal etmiş olduğumuzu hatırlatırız.

Eğlencenin son doruklarda olduğu ve koyu güzel sohbetlerin olmuş olduğu özel görüşme programı için, bizlere telefon adresimizden ve dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sevgiyle, mutlu kalınız.

Yorumlar