Nil

İstanbul

Yaş
22
Boy
175
Kilo
50
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Yeşil
Ten Renk
Beyaz

İstanbul genç sarışın arkadaş Nil

Tüm duygularınızı kolaylıkla ifade edebileceğiniz ve İstanbul Anadolu yakası yada Avrupa yakasında bir çok programınızda yalnızlığınıza "İstanbul escort" olarak "refakat" edecek bir bayan arkadaş arıyorsanız, en doğru yerdesiniz.

Adım Nil, her zaman ve her konuda pozitif yapıcı olmuş olan ve cana yakın samimi bir kişiliğimden dolayı ve çevremden sevilen sayılan birisiyim. Görsel fizik ve güzelliğim olarak da, üst kısımda yer alan bilgilerim ve yakın zaman tarihine ait olmuş olan resimlerimdeki gibi hoş ve zarif bir bayan arkadaşım. Umarım, bu güzel profil sayfam sayesinde birbirinden değerli insanlar ile tanışır ve güzel dostluklar edinirim.

İstanbul Avrupa yakasında yada Anadolu yakasında olmuş olacak ve arkadaşlık çerçevesinde, tarafınızdan belirlenecek iş seyahati yada kulüp tarzı programlarınıza intikal etmekten mutluluk duyarım. En güzel keyif verici muhabbetlerin olmuş olduğu görüşme programlarımı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum. Programınız hakkında ve diğer bir çok detaylı bilgi için, bana ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere, mutlu günler dilerim.

Yorumlar