Dilan

Halkalı

Yaş
24
Boy
170
Kilo
50
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Halkalı sarışın arkadaşınız Dilan

Daha önce hiç yaşamamış olacağınız mutluluk atmosferini içermiş olan ayrıca İstanbul Avrupa yakası Halkalı ilçesinde olacak olan bir çok iş gereği gibi plan programınızda yalnızlığınıza bir kaç saatliğine "Halkalı escort" olarak "intikal" etmiş olacak bir bayan arkadaş arayışları içerisinde iseniz, en doğru yerdesiniz.

İsmim Dilan ve şuanda bulunmuş olduğunuz profil sayfası tamamen bilgilerim ve bilgilerimin birer tarifi olmuş olan ayrıca günlük yaşantımın birer parçası olmuş olan resimlerim ile süslüdür. İncelemiş olduğunuz bilgilerim ve resimlerim dışında, kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşmemiş olacaksınız.

Tarafınızdan belirlenmiş olan ayrıca benimde dahil olmuş olduğum görüşme programını en az bir veya iki saat öncesinden telefon numaramdan ve randevu şeklinde netleştiriyor um. çünkü, demiş olduğum bir iki saat zaman zarfı sürecinde ve günlük yapmış olduğum kişisel bakımıma önem gösteriyorum. Görüşme programı detayları ve bir diğer çok bilgi için, beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. En güzel arkadaşlık çerçevesi içerisinde olmuş olan görüşme programı dileğiyle, huzurlu günler dilerim.

Yorumlar

  1. mrb ulaşamadım size

  2. Sizi yakından tanımak istiyorum eğer uygun görürseniz numaram budur ulaşırsanız çok mutlu oluyorum 0 505 296 **** ararsanız görüşmek istiyorum