Gizem

Halkalı

Yaş
23
Boy
170
Kilo
57
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Ela
Ten Renk
Bronz

Halkalı Avrupa yakasından arkadaş Gizem

İstanbul Avrupa yakasının göz bebeği olmuş olan Halkalı ilçesinden herkese en içten samimi selamlarım olsun. Bulunmuş olduğum ve sizinde bulunmuş olduğunuz Halkalı ilçesinde yer alan ve tarafınızdan gerçekleşecek olan iş gereği gibi bir çok plan programınıza "Halkalı escort" olarak "refakat edebilmiş olan bir bayan arkadaşınız olarak" profil sayfama hoş geldiniz.

Adım Gizem, üst kısımda yer almış olan profil sayfamdaki bilgilerim ve hayatımın birer sembolü olan ayrıca bilgilerimin temsilcisi resimlerimi, sadece burada paylaşıyorum. Daha önce ve bir başka yerde görmemiş olduğunuz resimlerim dışında ve kesinlikle bir başka bayan arkadaş ile görüşmeyecek siniz. Şayet, olası bir durumda ve resimlerim dışında bir başka bayan arkadaş ile görüşmüş olmuş olduğunuzu düşüncesine girerseniz, o zaman arkadaşlık adına olan programımız başlamadan ve sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Her anlamda mutluluğunuzu paylaşabileceğiniz ve güzel, keyif dolu sohbetlerin olmuş olduğu görüşme programınız hakkında yada diğer detaylı bilgiler için, beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Sadece, sizlere bir telefon tuşu kadar yakınım. Görüşmek üzere, iyi günler dilerim.

Yorumlar