Aslı

Anadolu Yakası

Yaş
23
Boy
165
Kilo
55
Saç Renk
Siyah
Göz Renk
Siyah
Ten Renk
Buğday

Anadolu Yakası İstanbul genç bayan Aslı

Daha önce yaşamamış olacağınız en mutlu anların olmuş olduğu "Anadolu yakası escort" olarak programınızda en içten samimi olan bir "refakat eden bayan arkadaş" arıyorsanız, o zaman profil sayfama hoş geldiniz.

Adım Aslı, İstanbul Anadolu yakası bölgesinden burada siz değerli beylerin, iş gereği yada klub tarzı gibi bir çok programınıza refakat edebilen bir bayan arkadaşınız olarak profil sayfamı bilgilerim ile süslüyorum. Bilgilerimin yer almış olduğu profil sayfamda, bilgilerimin temsilcisi olan ve yakın zaman tarihinde çekilmiş olan resimlerimi de göreceksiniz. Böylelikle, aramış olduğunuz arkadaşlık adına görüşeceğiniz bayan profilini resimlerimden kolaylıkla teyit edebilirsiniz.

Şayet, aramış olduğunuz bayan arkadaş ben isem ve benim ile gerçekleştireceğiniz en özel görüşme programlarımı en az bir yada iki saat öncesinden ve randevu şeklinde gerçekleştiriyorum. Benimde dahil olmuş olduğum ve tarafınızdan gerçekleşecek olan görüşme programları hakkında yada diğer tüm detaylı bilgi için, telefon adresimden ve bana ulaşabilirsiniz.

Yorumlar