Angelo

Acıbadem

Yaş
23
Boy
174
Kilo
60
Saç Renk
Sarı
Göz Renk
Mavi
Ten Renk
Buğday

Acıbadem Elit Yabancı Bayan Angelo

Merhaba değerli arkdaşlar zamanınızı bana ayırarak profilime baktığınız için öncelikle teşekkür ederim.Elit ve güzel kişilerin toplandığı bu ortamda aranızda yeniyim ismim Angole yabancıyım diye bilirsiniz 2015 yılında İstanbul'da yaşamaya karar verdim ve 2 yıldır buradayım çok fazla olay yaşadım tabiki bunu arkadaşlık kurucağım kişiler ile paylamaş istiyorum sadece kendimden biraz bilgi paylaşarak Angole günlük yaşantısında neler yapar bilgi vereyim.

Sabah sporu günümün başlangıcı için vaz geçilmez bir olay kendim kahvaltımı yaptıkdan sonra işlerim ile ilgileniyorum teknoloji firmasına bağlı hizmet sağlamaktayım. Acıbadem Escort olarak boş vakitlerimde muzik dinlemesini ve filim izlemesini seven biriyim bakımlı ve temiz biri olduğumu belirtmek isterim arkadaşlık kurucak olduğum kişilerden de aynı anlayışı bekliyorum.

Sizlere aktara biliceğim bilgiler bunun ile sınırlı değil tabiki sizlerde rekafat edecek zor bir günün sonunda eğlene biliceğiniz bir arkadaş arıyorsanız yukarıda bulunan numaramdan bana ulaşa bilirsiniz.

Yorumlar